Jak oszczędzić czas na druk materiałów reklamowych

Planując druk materiałów promocyjnych dla naszej firmy, poza spójnym i dobrze przygotowanym projektem, do jedną z najważniejszych decyzji jakie musimy podjąć należy wybór drukarni. Nawet najlepszy pomysł bez profesjonalnego wykonania nie ma szans na sukces. Dobra drukarnia powinna charakteryzować się pomocną obsługą, profesjonalnym sprzętem oraz możliwością druku online. Wszystkie te cechy posiada Drukomat.

Pierwszy kontakt z Drukomatem to rozmowa z konsultantem lub grafikiem, którzy w jasny i przystępny sposób pomogą w przygotowaniu odpowiedniego projektu, który będzie idealnie dopasowany do naszych potrzeb. Kontakt może odbyć się telefonicznie, mailowo lub na chacie, co daje kolejną możliwość wyboru dogodnej dla nas formy kontaktu.

Druk online, który zapewnia Drukomat, to doskonała możliwość realizacji zamówienia dla wszystkich zapracowanych. Wystarczy wgrać plik lub wysłać go mailowo. Następnie należy dopasować wgrane pliki do zamówienia. Kolejnym krokiem jest akceptacja, którą wykonujemy po zakończeniu weryfikacji. Ostatnim etapem jest oczekiwanie na dostawę naszego zamówienia.

Drukomat to w pełni zautomatyzowana i zaopatrzona w najnowsze technologie firma.

Zapewnia wiele możliwości druku, takich jak:

  •         Druk offsetowy dzięki automatyzacji obsługuje aż 200 płyt w ciągu godziny.
  •         Firma na swoim wyposażeniu posiada aż 6 maszyn do tego typu projektów.
  •         Kolejnymi maszynami z najwyższej półki na wyposażeniu Dukomatu są HP Indigo 10 000 i HP Indigo 20 000, które doskonale sprawdzają się w cyfrowym druku offsetowym.
  •         Dzięki technice Mimaki każdy projekt wielkoformatowy będzie wykonany na najwyższym poziomie.
  •         Kolejna technologia, dzięki której odwzorowanie kolorów jest perfekcyjne to technologia Agfa. Wykorzystywana do druku UV. Doskonale sprawdzi się przy realizacji produktów, które muszą być odporne na czynniki zewnętrzne.

Drukomat zapewnia również usługi introligatorskie. Dzięki połączeniu najlepszych maszyn oraz pracy ręcznej każdy projekt będzie w pełni dopracowany.

Jak widać możliwości firmy Drukomat są ogromne. Dzięki temu możemy mieć pewność, że każde zamówienie druku online stanie się wyjątkowo łatwe, a efekt zaskoczy nawet najbardziej wymagających klientów.