Reklama na plexi

Plexi bezbarwna jest bardzo dobrym podłożem do reklamy, zarówno, zewnętrznej jak i wewnętrznej. Jest to materiał, na którym każda reklama daje się łatwo umiejscowić a potem jest bardzo dobrze widoczna.

Plexi jest sztywna, plastyczna i bezbarwna, odporna na wszelkiego rodzaju temperatury i warunki atmosferyczne.

Dlaczego plexi?

Plexi bezbarwna jest bardzo często wykorzystywana w reklamach. Jest to materiał wytrzymały, bardzo dobrze eksponuje się na niej różnego rodzaju reklamy. Jest to tworzywo, powstałe na bazie polimerów, daje ogromne możliwości do wykorzystania. Z plexi robi się ekspozytory reklamowe, regały, na niej też drukuje się grafiki, loga i treści reklamowe.

Plexi można bardzo łatwo kształtować i obrabiać, ma ona ogromną wytrzymałość i tolerancję wysokich temperatur. Jest to bardzo wdzięczny materiał do pracy i dlatego jego zalety są wykorzystywane, głównie w reklamie.

Zastosowanie plexi bezbarwnej w reklamie zewnętrznej

Z plexi bezbarwnej robi się podświetlane kasetony, wycina się wielkoformatowe reklamowe, nakleja się na nią banery. W reklamie zewnętrznej jest ona najczęściej wykorzystywana, ponieważ jest odporna na UV, nie straszne są jej mrozy czy upały, jest szalenie mocna i wytrzymała a naklejona na nią reklama nie ulega zniszczeniu.

W jakich jest kształtach?

Plexi bywa w postaci rur lub w postaci płyt. Doskonale przewodzi zainstalowane w niej światło. Może więc eksponować reklamy płaskie, podświetlane jak i w kształcie rur.

Plexi doskonale daje się odkształcać, jest materiałem bardzo lubianym przez grafików, ponieważ można na niej z dużą łatwością nanosić odpowiednie nadruki, które są potem trwałe. Materiał ten jest też dostatecznie elastyczny i ma niewielką wagę. Ponadto reklama na plexi nie jest zbyt droga.

Każdy kształt, rodzaj

Plexi doskonale sprawdza się w każdej postaci, można z niej zrobić zgrabną reklamową podstawkę jak i wyrazisty kaseton. Plexi może idealnie nadać się na ścianki szklarni, ale także może być idealnym ekspozytorem do wystawienia na niej odpowiednich produktów.