Siła przekazu banera reklamowego

Aby dana firma mogła istnieć i rozwijać się niezbędna jest reklama. Dobrym sposobem aby logo firmy stało się rozpoznawalne, a klienci poznali zakres wykonywanych usług i adres siedziby firmy jest baner reklamowy.

Baner może zostać wykonany w dowolnym rozmiarze i zamontowany w wybranym przez klienta baneru reklamowego wynosi około 50 złotych za metr kwadratowy. Często także osoby chcące sprzedać działkę budowlaną, dom, czy mieszkanie umieszczają ogłoszenie z numerem telefonu w formie baneru. Baner wydrukowany jest na specjalnej folii, która jest odporna na zniszczenia oraz na negatywny wpływ działania promieni słonecznych czy wody miejscu, między innymi na ogrodzeniu czy ścianie budynku.

Koszt wykonania

Baner reklamowy najczęściej można zamówić w drukarni lub agencji reklamowej, a także w sklepach internetowych. Dzięki dużej wytrzymałości i odporności baner może wisieć na zewnątrz bez względu na temperaturę powietrza i pogodę. Utrzymuje doskonały wygląd i intensywne kolory nawet przez kilkanaście miesięcy. Proces powstawania baneru jest bardzo prosty. Klient akceptuje projekt graficzny, następnie baner zostaje wydrukowany w wybranym rozmiarze. W kolejnym kroku wokół baneru zamontowane zostają ocynkowane oczka, aby można go było łatwo zawiesić. Tak przygotowany baner jest gotowy do montażu.

Często firmy drukujące baner oferują także darmowy montaż. Baner często także pełni fukcję informacyjną podczas plenerowych imprez, występów zespołów i innych wydarzeń istotnych dla danego miasta.