KATALOGI

Marzysz o tym, aby katalog reklamowy Twojej firmy był czytelny, elegancki i aby zapadł w pamięć wymagającemu klientowi? Wszystko to jest w Twoim zasięgu, wystarczy, że skorzystasz z naszej oferty, a otrzymasz od nas zręcznie wykonany katalog – Twoją firmę „w pigułce”. Katalog jest bardziej prestiżowy niż inna forma reklamy, a co za tym idzie – lepiej świadczy o firmie, dając sygnał o jej profesjonalizmie i unikalności. Katalog reklamowy skuteczniej skupia uwagę odbiorcy, na dłużej zatrzymuje wzrok i jest bardziej sugestywny. Każdy klient do ekskluzywnego katalogu podchodzi z zaangażowaniem i namaszczeniem.

Oferujemy szeroki wybór formatów, faktur papieru, uszlachetnień, pełną introligatornię.

Gwarantujemy wysoką jakość druku, dzięki czemu propozycje Twojej firmy w katalogu będą prezentować się profesjonalnie. W naszej ofercie znajdziesz katalogi szyte i klejone. Katalogi drukowane są na papierze kredowym i mają twardą okładkę. Subtelne wykończenie okładki folią matową lub błyszczącą nada całości prestiżowego wyglądu. Na okładce i w środku katalogu proponujemy zadruk dwustronny pełnokolorowy. Dzięki stosowanym materiałom katalogi są wytrzymałe i odporne na zniszczenia w trakcie użytkowania. Jest w czym wybierać!

Nie mamy ograniczeń jeśli chodzi o realizację kreatywnych pomysłów. Skontaktuj się z nami – pomożemy Ci dobrać najlepsze rozwiązanie, wyceniając jednocześnie wykonanie katalogu. Zadbamy o precyzyjny skład i druk na czas.

Naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie – 24h/7 dni!