PLAKATY

Plakat to doskonały nośnik reklamy. Jego głównym zadaniem jest dotrzeć do jak największego kręgu odbiorców przez odpowiednio skonstruowany przekaz – chwytliwe hasło reklamowe opatrzone niebanalną szatą graficzną. W taki sposób reklamowane są np. wydarzenia artystyczne: spektakle teatralne, seanse kinowe, koncerty czy imprezy sportowe.
Dzięki naszej bogatej ofercie Twój plakat będzie zauważony, będzie zaskakiwać i prowokować.

Naszym zdaniem plakaty reklamowe powinny być estetyczne, kolorowe i czytelne. I takie też możesz z nami wykreować: śmiałe, nowatorskie, ciekawe. Jeśli zechcesz możesz uwzględnić w projekcie plakatu powierzchnię do ręcznego uzupełniania flamastrem. Taka forma świetnie sprawdza się jako zaproszenie na imprezy kulturalne, organizowane w różnych miejscach o różnym czasie.

Plakaty drukujemy w wysokiej jakości druku offsetowego, który pozwala na bardzo dobrą prezentację kolorów. Wykonujemy je w technologii druku odpornego na promieniowanie UV, dzięki czemu promienie słońca nie powodują blaknięcia kolorów. Jeśli wybierzesz plakaty czarno-białe – wydrukujemy je dla Ciebie.

Zapewniamy duży wybór formatów plakatów, gramatur papieru oraz atrakcyjne ceny, połączone z szybkimi terminami realizacji. Pamiętaj, że cena jednostkowa wydruku plakatu maleje wraz z rosnącym nakładem, dlatego zachęcamy do zamówienia wydruku większej ilości plakatów.
Gdziekolwiek jesteś, o dowolnej porze dnia czy nocy, możesz złożyć u nas zamówienie na swoje plakaty. Czekamy na Ciebie 24h/7 dni.